My

Odkryjmy razem radość gotowania, karmienia swojego ciała i duszy wartościowym pożywieniem.

Zatroszcz się o siebie, gdyż zasługujesz na wszystko co najlepsze.

Siostrzane Smaki jest miejscem tworzonym z miłością do natury i gotowania.

To my dwie siostry: Izabela i Kamila – zabierzemy Was w niezwykłą podróż, podczas której odkryjecie niezwykłe smaki.

Witaj w roślinnym świecie, pełnym lekkości, witamin i inspiracji – to wszystko czego potrzebujesz by poczuć się silnym i zdrowym człowiekiem 😊

Cześć, jestem Iza 🙂 Zostałam samozwańczą kucharką gdy miałam jakieś 5 lat. Ciągle “siedziałam” w tych garach. Robiłam bałagan, mieszałam, rozsypywałam, smakowałam i poznawałam różne struktury. Tak to się zaczęło i trwa do dzisiaj. Pamiętam, gdy ugotowałam swoją pierwszą pomidorową zupę: wyglądem przypominała ryżowy pudding… 😀 (wciąż dosypywałam ryżu i dziwiłam się dlaczego nadal jest go tak mało w zupie – aż tu nagle bach: pudding! pomidorowy! Moja pierwsza szarlotka była takim słodkim zakalcem .😊 To jedne z moich najlepszych wspomnień związanych z gotowaniem, z okresu dzieciństwa. Spokojnie, teraz już wiem jak ugotować zupę z ryżem, jak upiec szarlotkę oraz wiele innych dań – wszystko Wam pokażemy 😊. Jakiś czas temu w moim życiu pojawiła się joga, a w raz z nią jeszcze większa samoświadomość. Zaczęłam bacznie się sobie przyglądać i temu co mi służy oraz temu co mi szkodzi.  Dzięki temu, mój talerz stał się najbardziej kolorowym talerzem na świecie 😊.

 

Cześć, mam na imię Kamila i zapraszam Cię do mojego świata. Do świata pełnego harmonii, smaku, kolorów, różnorodności, smakowitości. Zapraszam Cię do opowieści, której akcja rozgrywa się na moim talerzu, w zaciszu skromnej kuchni, gdzie główną rolę odgrywają rozmaite warzywa, soczyste owoce, strączki, liście, świeże zioła i aromatyczne przyprawy. Zapraszam Cię do skosztowania jak smakuje zdrowie.
Jestem technikiem farmacji, dietetykiem i moim życiowym celem jest pokazanie Ci jak poprzez budowanie odpowiednich nawyków żywieniowych możesz poprawić swoje zdrowie i znów poczuć się wspaniale we własnej skórze.

(Visited 574 times, 1 visits today)